Новости

«СПЕЦИАЛЬНЫЙ ПОКАЗ «МОРЕ В ОГНЕ»» ПО ПРИГЛАШЕНИЮ ODESSA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL ПРОВЕЛА ОБСУЖДЕНИЕ ПОТРЯСАЮЩЕГО ФИЛЬМА

«10 грудня у рамках виставки Як тебе звати? / What is your name? в Mystetskyi Arsenal Одескький кінофестиваль показав документальну стрічку «Море у вогні» італійця Джанфранко Розі, переможця Берлінале-2016 та European Film Awards у номинації «Найкращий документальний фільм» цього року.
ОМКФ дякує Ольга Евланова (Olga Evlanova), психотерапевту, тренеру, ведучій шоу «Как быть?» на Радио Аристократы, за обговерення фільму після показу та усім глядачам!»

Взаимно с благодарностью за возможность поделиться полезными для каждого знаниями о воздействии психотравмирующих событий на жизни взрослых и детей.

pic

Ольга Євланова

тренер, психотерапевт

Вітаю) Запрошую Вас до знайомства,
як активна по життю людина і практикуючий психотерапевт, травматерапевт, тренер. Приходьте вчитись щасливо і цікаво жити. Адже, якщо Дорослий вміє бути щасливим, він зможе навчити цього своїх дітей. Так і світ стане добрішим))

Дізнайтесь про мене більше

Найближчі події

відкриті зустрічі, тренінги та навчання

12-17 сентября

Лагерь развития Здоровых Взрослых «Квест чувств»

В 2022 году лагерь «Квест чувств» организовываем в горах и у моря одновременно, в Черногории. С 12 по 18 сентября Стоимость - появится ближе к дате мероприятия. Есть возможность принимать участие желающим из разных стран. В стоимость включено: тренинговая программа, проживание в отеле "Slovenska Plaža", питание - завтраки и ужины,...

+ Хочу на консультацію

  + Корзина
  + Купити одним кліком
   + Дякуємо за цікавість

   Зв'яжемось з Вами найближчим часом

   + Виникла помилка при надсиланні даних

   Будь ласка, повторіть спробу трішки пізніше.