Отзывы

pic

Anastasiya Borynets

23.09.2019
"Квест чувств в Карпатах" 2019

Осене, ти тільки почалася, а вже встигла стільки мені подарувати. Ні, не надзвичайного. А звичайнісінького, яке, якщо помічати і відчувати, стає найнезвичайнішим.

Я зустрічала світанок. Вдихала ранкову прохолоду, ходила по росі, дивилася як небо переливається від туманно-бузкового до пристрасно-червоного. Зігрівалася сонцем, яке народжувалося, як малюк, і наповнювало теплом і вірою, що все циклічно і в усьому є баланс – і в стражданнях, і в радості.

Я лежала на траві під яблунями вночі і дивилася на зоряне небо. Загадувала бажання, коли падала зірка. Посилала теплі мрії у Всесвіт і відпускала їх, дозволяла їм розлетітися з надією, що якась з них колись повернеться до мене і скаже «Привіт. А пам‘ятаєш ту ніч у горах?..»

Я гуляла лісом, який листям танцював свій перший осінній танець і закрутив мене так, що я піддалася, наче на першому побаченні, звернула з маршруту і через кілька хвилин опинилася на галявині з магнетичним краєвидом. Я дивилася на гори, вбрані молочним серпанком, і думала, як важливо проживати момент, дозволяти собі піти незапланованою стежкою, не здатися перед невідомістю і в нагороду отримати те, про що і не знаєш. Бо неможливо все передбачити раз і назавжди. Інакше можна все життя лишатися біля підніжжя гори, так і не побачивши магічних краєвидів.

Я мовчала весь день. Слухала себе, прислуховувалась, вивчала і думала. Тиша зміщує перспективу, дає змогу по-новому почути і відчути себе і інших, кристалізує енергію, часто невловиму через шум, а також дає іншу цінність слову, підсилює його вагомість, відкриває його можливості. Затихнути – гарна можливість паузи. Але говорити – важливо, це радість, щоб відкриватись іншим і бути в контакті з близькими і світом. І ще: щоб сказати просте і тепле «Дякую».

Дякую, осене. Дякую, що ти відкрита. Дякую, що показала, що літо можна тримати, як теплий спогад, але шкодувати за ним не варто, щоб не втратити можливість тут і зараз відчувати душевність вересневої прохолоди, насолоджуватися грайливістю оксамитових жоржин і смакувати ароматні груші, як у фільмі «Місто Янголів»

Інші відгуки

pic

Катерина Крючкова

16.07.2019
Майндфулнесс

Полгода практикую «осознанное сегодня» или по-другому #mindfulness. Прошла курс @olgaevlanova и оставалось только одно упражнение — #экватортишины — страшные слова, 6-7 часов без связи, гаджетов и в молчании.
Думала — это очень страшно и, что я не справлюсь. Но настрой решает всё.
Впервые осознанно молчала и находилась в моменте здесь и сейчас весь день.
Новый для меня опыт поиска себя, новых встреч, расширения собственных границ продолжается.
#погналидальше

Читать полностью
pic

Ольга Бурлака

19.07.2019
Лекции КИСПП

Живо! Жизненно! Интересно! Любопытно! Благодарна за витальность ведущей, за динамику в группе. Как будущему психологу (мне) есть что подсмотреть у Вас (Оля), есть что-то, в данный зрительный контакт и чувствительность, что с радостью возьму себе в копилку знаний. До скорых встреч.

Читать полностью
Всі відгуки
pic

Ольга Євланова

тренер, психотерапевт

Вітаю) Запрошую Вас до знайомства,
як активна по життю людина і практикуючий психотерапевт, травматерапевт, тренер. Приходьте вчитись щасливо і цікаво жити. Адже, якщо Дорослий вміє бути щасливим, він зможе навчити цього своїх дітей. Так і світ стане добрішим))

Дізнайтесь про мене більше

Найближчі події

відкриті зустрічі, тренінги та навчання

+ Хочу на консультацію

  + Корзина
  + Купити одним кліком
   + Дякуємо за цікавість

   Зв'яжемось з Вами найближчим часом

   + Виникла помилка при надсиланні даних

   Будь ласка, повторіть спробу трішки пізніше.