Отзывы

pic

Anastasiya Borynets

23.09.2019
"Квест чувств в Карпатах" 2019

Осене, ти тільки почалася, а вже встигла стільки мені подарувати. Ні, не надзвичайного. А звичайнісінького, яке, якщо помічати і відчувати, стає найнезвичайнішим.

Я зустрічала світанок. Вдихала ранкову прохолоду, ходила по росі, дивилася як небо переливається від туманно-бузкового до пристрасно-червоного. Зігрівалася сонцем, яке народжувалося, як малюк, і наповнювало теплом і вірою, що все циклічно і в усьому є баланс – і в стражданнях, і в радості.

Я лежала на траві під яблунями вночі і дивилася на зоряне небо. Загадувала бажання, коли падала зірка. Посилала теплі мрії у Всесвіт і відпускала їх, дозволяла їм розлетітися з надією, що якась з них колись повернеться до мене і скаже «Привіт. А пам‘ятаєш ту ніч у горах?..»

Я гуляла лісом, який листям танцював свій перший осінній танець і закрутив мене так, що я піддалася, наче на першому побаченні, звернула з маршруту і через кілька хвилин опинилася на галявині з магнетичним краєвидом. Я дивилася на гори, вбрані молочним серпанком, і думала, як важливо проживати момент, дозволяти собі піти незапланованою стежкою, не здатися перед невідомістю і в нагороду отримати те, про що і не знаєш. Бо неможливо все передбачити раз і назавжди. Інакше можна все життя лишатися біля підніжжя гори, так і не побачивши магічних краєвидів.

Я мовчала весь день. Слухала себе, прислуховувалась, вивчала і думала. Тиша зміщує перспективу, дає змогу по-новому почути і відчути себе і інших, кристалізує енергію, часто невловиму через шум, а також дає іншу цінність слову, підсилює його вагомість, відкриває його можливості. Затихнути – гарна можливість паузи. Але говорити – важливо, це радість, щоб відкриватись іншим і бути в контакті з близькими і світом. І ще: щоб сказати просте і тепле «Дякую».

Дякую, осене. Дякую, що ти відкрита. Дякую, що показала, що літо можна тримати, як теплий спогад, але шкодувати за ним не варто, щоб не втратити можливість тут і зараз відчувати душевність вересневої прохолоди, насолоджуватися грайливістю оксамитових жоржин і смакувати ароматні груші, як у фільмі «Місто Янголів»

Інші відгуки

pic

Юлия Токарева

25.06.2019
Лекции Ольги Евлановой для студентов-клинических психологов в Киевском институте психологии и психотерапии

Благодарю за обучение! Эти два дня останутся в памяти!!! Приятно получать знания от Профессионала с большой буквы! Благодарю

Читать полностью
pic

Сергей Заболотный

Участник Школы Здоровых Взрослых 31.05.2017
Чудокакое Поздравление-спасибо))

Оля, привет, поздравляю с прошедшим днем рождения!
Я не могу придумать, что тебе пожелать, но есть за что тебе спасибо сказать…

Спасибо тебе за ABC и НАД,
За выдох-вдох и заземление,
За напряжения нервов спад,
Себя с собою примирение.

За то, что по-другому можно,
За вариантов минимум четыре,
И даже если тяжело и сложно,
Не застряну в коупинг-стиле.

За то, что боль – это рост,
За глубинные убеждения,
За страх, печаль и злость,
За грусть и отвращение.

За не терпеть и не ждать,
За то, что можно ошибаться,
За умение правльно сказать,
За ресурс, которым можно заряжаться.

За лояльность к неопределенности,
За асертивность и принятие,
За новые возможности
И новые понятия.

За обучение живое,
За потребностей пять,
И за многое другое
Хочу тебе спасибо сказать)
Сергей Заболотный

Читать полностью
Всі відгуки
pic

Ольга Євланова

тренер, психотерапевт

Вітаю) Запрошую Вас до знайомства,
як активна по життю людина і практикуючий психотерапевт, травматерапевт, тренер. Приходьте вчитись щасливо і цікаво жити. Адже, якщо Дорослий вміє бути щасливим, він зможе навчити цього своїх дітей. Так і світ стане добрішим))

Дізнайтесь про мене більше

Найближчі події

відкриті зустрічі, тренінги та навчання

+ Хочу на консультацію

  + Корзина
  + Купити одним кліком
   + Дякуємо за цікавість

   Зв'яжемось з Вами найближчим часом

   + Виникла помилка при надсиланні даних

   Будь ласка, повторіть спробу трішки пізніше.