Отзывы

pic

Відгуки після тренінгу “12.12: бажання і можливості під час війни” 2022р.

16.12.2022
Відгуки після тренінгу "12.12"

Олександра Журавська
Мрії дійсно збуваються, якщо їх правильно думати 🙂 Тренінг допомагає зрозуміти власні пріоритети і цінність бажань

Марія Артеменко
Це дуже ресурсна та структуруюча практика. ♥️

Катерина Добрякова
Допомагає зібрати до купи всі цілі, весь досвід, отриманий за рік, почути краще себе, виявити свої бажання та прагнення та дати місце надії

Яна Дехтяр
Це саме та турбота про себе і свої мрії, яка потрібна для руху вперед 🫶

Марина Тунік
Эффективное время для себя с абсолютно точно магическим честным результатом. Я б не смогла так проранжировать приоритеты, как это показал тест. Ну и вопросы презентации – четкий инструмент подвести итоги. И норм инструмент сверить вектор, если пройти их на протяжении года. Благодарю!!

Тетяна Філіпчук
Мені дуже подобається тренінг 1212, була вже три рази і хочу вірити, що і далі буде можливість приходити. Кожен раз є відкриття, багато цікавого, а ще й дійсно багато чого виходить після нього. Цей раз ще й так багато тепла та підтримки.💛

Наталія Вішнікіна
Якщо ви хочете спланувати рік в практиці з психологом- я раджу 1212.

Марія Наконечна
Класний тренінг, продумана структура, корисно і пізнавально

Катерина Іванова
Це класний спосіб навести лад у голові, виокремити головне і другорядне, розібратися з істинним. При цьому в дружній, теплій, приймаючій атмосфері.

Женя Склярчук
Це просто якась магія і вона точно працює! я на собі перевіряла ❤️

Віта Кріпчук

Дуже люблю цей тренінг, він вже як традиція щорічна. Щоб підвести підсумки минулого року для себе і зорієнтуватись у всьому тому, що хочеться зробити в році наступному. А ще люблю після свіжого тренінгу передивлятись записи минулорічного і дивуватись, як воно все так склалось-здійснилось. Дякую Олі велике за цю підтримуючу традицію і за те, що вона продовжує жити навіть в часі війни.

Інші відгуки

pic

Анна Харо

02.03.2016
Тренинг-практика "Агрессия. Смысл. Равновесие"

Прошла 2 дня тренинга-практики для Здоровых Взрослых у Ольги Евлановой (Olga Evlanova Sistems) ” Агрессия. Смысл. Равновесие.” Два дня чистой пользы, знакомство с механизмами привычных/осмысленных реакций и собственных глубоких внутренних трансформаций. Та самая ситуация, когда знания не просто знания, а прожитая правда и лично твоя правда. Уверена, каждый из нас ушёл другим и каждый взял ровно столько, сколько нам нужно было. А вчера родилась зарисовка. Из разговора с моим собственным внутренним критиком, доступным мне 27/4.Скажу честно, мне понравилось его осуждать 🙂 Во многом напоминание мне самой – выходить из роли самоотверженного “спасателя мира”. Всем Добра.

Читать полностью
pic

Никуленко Юлия

21.11.2019
Лекция: Перфекционизм - ресурс или препятствие развития?

Интересно. Очень профессионально. Напишу честно – недоел развлекательный формат и вечный фан. А эта встреча – профессионал с полезной информацией, а не просто «любите себя». Выводы после лекции: Перфекционист – это хорошо, но его надо остановить и показать, что он нормальный человек. За жизнь отвечаю я! И только я!

Читать полностью
Всі відгуки
pic

Ольга Євланова

тренер, психотерапевт

Вітаю) Запрошую Вас до знайомства,
як активна по життю людина і практикуючий психотерапевт, травматерапевт, тренер. Приходьте вчитись щасливо і цікаво жити. Адже, якщо Дорослий вміє бути щасливим, він зможе навчити цього своїх дітей. Так і світ стане добрішим))

Дізнайтесь про мене більше

Найближчі події

відкриті зустрічі, тренінги та навчання

+ Хочу на консультацію

  + Корзина
  + Купити одним кліком
   + Дякуємо за цікавість

   Зв'яжемось з Вами найближчим часом

   + Виникла помилка при надсиланні даних

   Будь ласка, повторіть спробу трішки пізніше.