Тесты личности

Шкала Тривоги Бека Цей перелік містить найбільш розповсюджені симптоми тривоги. Будь ласка, уважно прочитайте кожен пункт. Відзначте, наскільки Вас турбував кожен з цих симптомів (зовсім не хвилював; трішки - не сильно турбував; помірно - це було неприємно, але я міг (могла) це переносити; дуже сильно - я заледве міг (могла) це переносити протягом минулого тижня, включаючи сьогоднішній день.

Далее
Емоційне вигорання по Маслач (Редукція професіоналізму) Перевірте свій рівень емоційного вигорання - редукцію професіоналізму. «Редукція професійних досягнень» відображає стадію задоволення медичного працівника собою, як особистістю і як професіоналом. Незадовільне значення цього показника відображає тенденцію до негативної оцінки своєї компетенції і продуктивності і, як наслідок, зниження професійної мотивації, наростання негативу по відношенню до службових обов'язків, тенденцію до зняття з себе відповідальності, до ізоляції від оточуючих, відсторонення, уникання роботи спочатку психологічно, а потім фізично.

Далее
Емоційне вигорання по Маслач (Деперсоналізація) Перевірте свій рівень емоційного вигорання - деперсоналізацію. Вона проявляється в емоційному відстороненні і байдужості, формальному виконанні професійних обов'язків без особистісного включення і співпереживання, а в окремих випадках – в негативізмі і цинічному ставленні. На поведінковому рівні «деперсоналізація» проявляється в зверхній поведінці, використанні професійного сленгу, гумору, ярликів.

Далее
Емоційне вигорання по Маслач (Емоційне виснаження) Перевірте свій рівень емоційного вигорання - емоційне виснаження

Далее
Тест “Пастка надстандартів. Перфекціонізм”

Перевірте, наскільки ви вимогливі до себе

Далее
Тест депресії Бека Пропадають бажання, пасивність в житті, печаль

Перевірте, на скільки ваш стан є ресурсним на даному етапі

Далее
pic

Ольга Євланова

тренер, психотерапевт

Вітаю) Запрошую Вас до знайомства,
як активна по життю людина і практикуючий психотерапевт, травматерапевт, тренер. Приходьте вчитись щасливо і цікаво жити. Адже, якщо Дорослий вміє бути щасливим, він зможе навчити цього своїх дітей. Так і світ стане добрішим))

Дізнайтесь про мене більше

Найближчі події

відкриті зустрічі, тренінги та навчання

+ Хочу на консультацію

  + Корзина
  + Купити одним кліком
   + Дякуємо за цікавість

   Зв'яжемось з Вами найближчим часом

   + Виникла помилка при надсиланні даних

   Будь ласка, повторіть спробу трішки пізніше.